GLS Cup III 2019
Gdańsk
Poland
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Second Round
Final
3x3x3 Blindfolded
First Round
Second Round
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
Pyraminx
First Round
Second Round
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Adam Blicharski
Adam Chodyniecki
Adam Polkowski
Adrian Dębski
Alan Lisewski
Alan Żeromski
Aleksander Arefiew
Amelia Zakrzewska
Anna Kogut
Anna Kryger
Anna Oleszczuk
Antonina Polkowska
Arkadiusz Żynel
Cezary Jakubowski
Cezary Mach
Dominik Czechowski
Dominik Górny
Dominik Kasprzak
Dominika Dziczek
Dorota Łuniewska
Ernest Zakrzewski
Filip Szostak
Franciszek Fidos
Gabriel Gomułka
Grzegorz Pacewicz
Ignacy Rymarkiewicz
Igor Jaroniewski
Igor Ośmiałowski
Iwo Staniszewski
Jakub Bartos
Jakub Cendrowski
Jakub Grabowski
Jakub Hibszer
Jakub Murawski
Jakub Pawlak
Jan Glamowski
Jan Jabłoński
Jan Jakubowski
Jan Ząbkiewicz
Jarosław Chodyniecki
Joanna Dubicka
Joanna Macuk
Jonatan Kłosko
Kacper Grzelakowski
Kacper Murawski
Kacper Rafalski
Kalina Jakubowska
Kamil Kwaśniewski
Kamil Michalak
Kamil Pawlak
Karolina Wiącek
Kinga Klonowska
Krzysztof Bober
Krzysztof Górka
Krzysztof Żerucha
Kuba Kwaśniewski
Ludwik Staniszewski
Maciej Hebel
Maciej Jabłoński
Malwina Szopińska
Marcin Jakubowski
Marcin Kupis
Marcin Stachura
Marek Pepke
Marta Choroszko
Mateusz Cichoracki
Mateusz Kanarski
Mateusz Necel
Michał Bogdan
Michał Gołombek
Michał Pleskowicz
Michał Rzewuski
Michał Wachowiak
Miłosz Szczechowski
Natalia Monkiewicz
Nataniel Noetzel
Nikodem Netkowski
Olaf Kuźmiński
Oliwier Ferenc
Patrycja Michalska
Patryk Milewczyk
Patryk Zawieja
Paweł Duraj
Paweł Filar
Paweł Kamiński
Paweł Kamiński
Paweł Murawski
Paweł Rybak
Paweł Włoszek
Piotr Frankowski
Piotr Kogut
Piotr Kózka
Przemysław Kanarski
Przemysław Rogalski
Radosław Opoka
Radosław Rogoziński
Sebastian Kamiński
Sebastian Owieczko
Szymon Jeziorski
Szymon Liszewski
Szymon Musiał
Szymon Stachowski
Tobiasz Urbanowicz
Tomasz Borbely
Weronika Rogulska
Wiktor Kaczorowski
Wojciech Knott
Wojciech Rogoziński
Wojciech Szatanowski
Łukasz Dubicki
 

Michał Bogdan   ·   Poland   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
4012.0013.6913.9715.0711.3513.2211.35
3311.0812.8414.4412.9213.0212.9311.08

#event / roundt1t2t3bestmean
31:34.3847.3251.8147.321:04.50
31:03.86DNF41.9641.96 
5DNF1:18.85DNF1:18.85 

#event / roundt1best
124/26 55:28.00 PB 24/26 55:28.00

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date