NSK Cubing Fest 2019
Novosibirsk
Russia
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 One-Handed
Combined First
Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
First Round
Final
Clock
Combined Final
Skewb
First Round
Final
Square-1
Combined Final
 
Competitors
Aldiyar Tungushbaev (Алдияр Тунгушбаев)
Aleksandr Laptev (Александр Лаптев)
Aleksey Komarov (Алексей Комаров)
Alexander Belkin (Александр Белкин)
Alexander Chudaev (Александр Чудаев)
Alexander Kostarev (Александр Костарев)
Alexey Elkin (Алексей Елкин)
Alexey Ortman (Алексей Ортман)
Alexey Rumyantsev (Алексей Румянцев)
Amina Chebochakova (Амина Чебочакова)
Andrey Glazyrin (Андрей Глазырин)
Andrey Mozgovoy (Андрей Мозговой)
Anna Panova (Анна Панова)
Anton Nazarov (Антон Назаров)
Arina Lebedenko (Арина Лебеденко)
Artem Kuminov
Danil Pokidov (Данил Покидов)
Danila Lebedev (Данила Лебедев)
Denis Gromov (Денис Громов)
Diana Gren (Диана Грень)
Dmitriy Elkin (Дмитрий Елкин)
Dmitriy Kukuev
Dmitriy Martyshev
Dmitriy Shevchenko
Dmitriy Teterin (Дмитрий Тетерин)
Dmitry Voytenko (Дмитрий Войтенко)
Eduard Zakharionok (Эдуард Захаренок)
Egor Dorokhin (Егор Дорохин)
Egor Ganin (Егор Ганин)
Egor Lytnev (Егор Лытнев)
Egor Solomatov (Егор Соломатов)
Ekaterina Lebedeva
Evgenii Loginov
Grigoriy Sinitsyn (Григорий Синицын)
Igor Abramenko (Игорь Абраменко)
Igor Kaigalov
Ilya Makarov (Илья Макаров)
Ilya Voytov (Илья Войтов)
Kirill Bolotov (Кирилл Болотов)
Kirill Zavalishin (Кирилл Завалишин)
Leonid Zakharov (Леонид Захаров)
Leontii Ivanov (Леонтий Иванов)
Maxim Brednev (Максим Бреднев)
Maxim Vydrin (Максим Выдрин)
Mikhail Chernobrivets (Михаил Чернобривец)
Mikhail Ivashechkin
Mikhail Kopylov (Михаил Копылов)
Mikhail Sartakov
Nikita Moskalev (Никита Москалев)
Nikita Popkov
Nikita Razzamazov
Nikolai Kuzin
Oleg Burdakin (Олег Бурдакин)
Platon Kolesnikov (Платон Колесников)
Ratibor Kostenkov (Ратибор Костеньков)
Roman Zapolsky (Роман Запольский)
Ruslan Morozov
Semen Frolov
Serafim Dmitriichuk (Серафим Дмитрийчук)
Sergey Korolkov (Сергей Корольков)
Sergey Savenko (Сергей Савенко)
Svetlana Baskakova (Светлана Баскакова)
Temerlan Abzhakov (Темерлан Абжаков)
Timofey Aksenov (Тимофей Аксенов)
Vasily Stasyev
Viktor Rudnev (Виктор Руднев)
Vitaliy Zaozernov (Виталий Заозернов)
Vladislav Korovin (Владислав Коровин)
Yaroslav Mukhomorov (Ярослав Мухоморов)
Yulia Galaktionova (Юлия Галактионова)
Yuri Sitdikov (Юрий Ситдиков)
 

3x3x3 Cube - First Round
#namecountryt1t2t3t4t5averagebest
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia
       
Russia