YJ Kazan 2019
Kazan
Russia
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Final
4x4x4 Cube
Combined Final
6x6x6 Cube
Final
7x7x7 Cube
Final
3x3x3 Blindfolded
First Round
Final
3x3x3 Fewest Moves
Final
3x3x3 With Feet
Final
Pyraminx
First Round
Final
Clock
Combined First
Final
Skewb
Combined Final
Square-1
Combined First
Final
4x4x4 Blindfolded
Final
5x5x5 Blindfolded
Final
3x3x3 Multi-Blind
Final
 
Competitors
Adam Muhamedyanov
Albert Mukhammadiev (Альберт Мухаммадиев)
Albert Zagidullin
Aleksandr Beznogov
Aleksandr Sergeev
Alexandra Tyumeneva
Alexey Baranov
Alexey Elpashev
Alexey Kislovskiy
Alexey Yarygin
Amir Dzhalilov (Амир Джалилов)
Anastasia Kochetkova
Andrei Ivanov
Andrey Mishin
Andrey Razzhivin
Anna Voronova
Anton Mikhailik (Антон Михайлик)
Anton Novikov (Антон Новиков)
Anton Palnev
Arsenii Scheglov
Arseniy Gusev
Artem Fokin (Артем Фокін)
Artem Khorochkin (Артём Хорочкин)
Artem Kulikov (Артём Куликов)
Arthur Yusupov (Артур Юсупов)
Damil Leontev
Danil Burlakov (Данил Бурлаков)
Denis Sharifullin (Денис Шарифуллин)
Dmitri Stepanov (Дмитрий Степанов)
Dmitry Vasilyev
Egor Romanov (Егор Романов)
Elizaveta Mironova (Елизавета Миронова)
Elizaveta Selezneva
Emil Khalimov
Erik Shakirov
Gloria Spiridonova (Глория Спиридонова)
Grigorii Alekseev
Ilarion Kamardin (Иларион Камардин)
Ilya Teterin
Irina Yarygina
Islam Tagirov (Ислам Тагиров)
Ivan Torgashov
Kirill Ivanov (Кирилл Иванов)
Lenar Azmukhanov
Lev Shpanov (Лев Шпанов)
Maksim Mikhailik (Максим Михайлик)
Malik Khabibullin (Малик Хабибуллин)
Marat Akhtyamov (Марат Ахтямов)
Maria Zhits
Mark Semivolkov (Марк Семиволков)
Matvey Bannikov (Матвей Банников)
Mikhail Glazov (Михаил Глазов)
Mikhail Kudryashov
Nail Gilmutdinov (Наиль Гильмутдинов)
Nestor Yarygin (Нестор Ярыгин)
Nickita Panteleev
Nikita Gamolin
Nikita Kabanin (Никита Кабанин)
Nikolay Gorshkov (Николай Горшков)
Nikolay Kurbatov (Николай Курбатов)
Pavel Alekseev
Pavel Kovirzin (Павел Ковырзин)
Pavel Mesyatsev
Polina Lapteva (Полина Лаптева)
Rafael Khakimov
Ramis Gumin
Regina Yarullina
Renat Nurgaleev
Rostislav Votinsev
Saveliy Yaroslavtsev
Stanislav Baranov
Stanislav Shleev
Stepan Kuryshev (Степан Курышев)
Timofey Bannov
Timur Frolov
Vladimir Fedorov
Vladimir Gorshkov (Владимир Горшков)
Vladimir Semidyanov
Yaroslav Kulayev (Ярослав Кулаев)
 

Ivan Torgashov   ·   Russia   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
49.5411.549.0714.9711.0410.719.07
912.1511.5012.2212.269.7011.969.70
711.049.889.8311.4013.8610.779.83

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
23.732.603.415.013.053.402.60
32.892.803.162.832.62 PB 2.842.62

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
544.5447.0842.6141.6441.2342.9341.23

#event / roundt1t2t3meanbest
11:57.642:03.132:15.88 PB 2:05.551:57.64

#event / roundt1t2t3meanbest
13:09.102:56.402:51.152:58.882:51.15

#event / roundt1t2t3bestmean
83:31.29DNFDNF3:31.29 
7DNFDNF3:51.883:51.88 

#event / roundt1t2t3meanbest
334353434.3334

#event / roundt1t2best
62/2 11:32.00DNS PB 2/2 11:32.00

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date