Voronezh Open 2019
Voronezh
Russia
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
First Round
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined Final
6x6x6 Cube
Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 One-Handed
Combined First
Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
First Round
Final
Clock
Combined Final
Skewb
First Round
Final
 
Competitors
Alexander Gusev
Alexander Nikolaychuk
Alexander Permyakov (Александр Пермяков)
Alexander Poryadin (Александр Порядин)
Alexey Fedotov
Alexey Goncharov (Алексей Гончаров)
Alexey Gundin (Алексей Гундин)
Alexey Myasnikov (Алексей Мясников)
Alexey Yaremenko (Алексей Ярёменко)
Alexey Yarygin
Alyona Nikilaychuk
Anastasiya Karpova
Andrey Polisсhuk (Андрей Полищук)
Andrey Razzhivin
Andrey Robota
Anton Barkov (Антон Барков)
Anton Pestov (Антон Пестов)
Arina Fedotova
Artem Lukin (Артём Лукин)
Artem Shuvalov (Артём Шувалов)
Daniil Rublev (Даниил Рублёв)
Danil Agishevsky (Данил Агишевский)
Danil Kravchenko
Danila Pokachalov (Данила Покачалов)
Danila Ryabinin
David Arzamastsev
Denis Lihotin (Денис Лихотин)
Denis Vikulin (Денис Викулин)
Dmitry Gundin
Dmitry Kobelev (Дмитрий Кобелев)
Dmitry Levykin (Дмитрий Левыкин)
Egor Afanasenko (Егор Афанасенко)
Grigoriy Barashkin
Ilya Komonov (Илья Комонов)
Ilya Perelygin (Илья Перелыгин)
Ilya Shlykov (Илья Шлыков)
Irina Yarygina
Islam Kitiev
Ivan Bychkov (Иван Бычков)
Ivan Khrykin (Иван Хрыкин)
Ivan Kondakov (Иван Кондаков)
Ivan Shkonda (Иван Шконда)
Kira Chayka
Kirill Kuleshov (Кирилл Кулешов)
Lev Maslov
Maxim Ilin
Maxim Tapilin (Максим Тапилин)
Mikhail Denisov (Михаил Денисов)
Mikhail Gavrilov (Михаил Гаврилов)
Nestor Yarygin (Нестор Ярыгин)
Nikita Kuralesin (Никита Куралесин)
Nikita Lukin (Никита Лукин)
Nikita Zharkih
Pavel Chayka (Павел Чайка)
Pavel Ivanov (Павел Иванов)
Pavel Treskov (Павел Тресков)
Pavel Zharikov (Павел Жариков)
Pavlo Bondar (Павло Бондар)
Polina Akulova (Полина Акулова)
Ruslan Chayka
Ruslan Karpov
Semen Averin (Семён Аверин)
Semen Danshin (Семён Даньшин)
Sergey Churilov
Sergey Zuev
Sofiya Bondarenko
Tatyana Smirnova (Татьяна Смирнова)
Tikhon Volkov (Тихон Волков)
Timofey Chebotarev (Тимофей Чеботарёв)
Timofey Pastrevich
Timur Imanov
Uliana Savchenko (Ульяна Савченко)
Valeriia Volova (Валерія Волова)
Vladimir Averin (Владимир Аверин)
Vladimir Dushkin (Владимир Душкин)
Vladimir Goncharov (Владимир Гончаров)
Vladimir Muratov (Владимир Муратов)
Vladimir Sichev (Владимир Сычёв)
Vladislav Kozhin
Vyacheslav Kuleshov (Вячеслав Кулешов)
 

Maxim Ilin   ·   Russia   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
49.2413.2112.339.3712.3711.369.24
311.0411.6310.4912.6510.2411.0510.24
210.8110.5711.009.2811.1610.799.28

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
12.233.052.841.856.452.711.85
43.343.734.073.772.683.612.68

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
144.4140.7537.4243.5036.7940.5636.79
143.9043.5236.0537.6539.3040.1636.05

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
11:17.601:14.481:15.391:07.721:11.661:13.841:07.72

#event / roundt1t2t3meanbest
22:35.952:32.462:45.99 PB 2:38.132:32.46

#event / roundt1t2t3bestmean
22:39.343:51.29DNF2:39.34 

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
822.4416.1922.3123.9720.7721.8416.19
119.6715.6017.6615.2517.7116.9915.25

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
71:28.941:23.081:28.791:09.311:15.691:22.521:09.31

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
54.416.587.625.065.195.614.41
45.283.784.815.397.765.163.78

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
511.189.6314.3711.1112.61 PB 11.639.63

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
26.364.379.674.533.615.093.61
35.543.714.586.857.045.663.71

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date