SPB Muffin Winter 2019
Pushkin, St. Petersburg
Russia
 
3x3x3 Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
Combined First
Final
4x4x4 Cube
Combined Final
5x5x5 Cube
Combined Final
6x6x6 Cube
Combined Final
7x7x7 Cube
Combined Final
3x3x3 One-Handed
Combined Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
Combined First
Final
 
Competitors
Adrian Dovgal (Адриан Довгаль)
Aidar Aminev
Aleksandr Beznogov
Aleksandr Bolonkin
Aleksandr Morozov (Александр Морозов)
Aleksandr Novikov (Александр Новиков)
Aleksandra Lukianova (Александра Лукьянова)
Aleksei Lisovskii
Alexander Frolov
Alexander Pavlov
Alexey Sudar
Alexsandr Chegodin (Александр Чегодин)
Alisa Naumova (Алиса Наумова)
Anastasia Gubanova
Anastasia Kochetkova
Anatoly Turenko (Анатолий Туренко)
Anatoly Turenko (Анатолий Туренко)
Andrei Karpov (Андрей Карпов)
Andrei Lunin (Андрей Лунин)
Andrei Yakovlev
Andrey Kristesashvili (Андрей Кристесашвили)
Andrey Kurochkin
Andrey Lello (Андрей Лелло)
Andrey Panov (Андрей Панов)
Andrey Prikhodko (Андрей Приходько)
Andrey Veberov (Андрей Веберов)
Anna Ivanova
Anton Yushmanov
Arslan Turakulov (Арслан Туракулов)
Artem Aleksandrov (Артём Александров)
Artem Alymov (Артём Алымов)
Artem Gorovenko (Артём Горовенко)
Artem Kudryavtsev (Артем Кудрявцев)
Artem Linyov
Artem Sagiev (Артём Сагиев)
Artem Tsvetkov (Артём Цветков)
Artem Vedenyov (Артем Веденёв)
Artem Yashkov
Artemii Mirkin (Артемий Миркин)
Artemii Simonov (Артемий Симонов)
Artemii Stradin
Artur Varisov (Артур Варисов)
Artyom Shevchenko (Артём Шевченко)
Bogdan Lobanov (Богдан Лобанов)
Bogdan Zemlianskii (Богдан Землянский)
Chris Dennis
Daniil Medyuto (Даниил Медюто)
Daniil Pavlovich (Даниил Павлович)
Daniil Ursul (Даниил Урсул)
Daniil Zubov (Даниил Зубов)
Danil Leshukov (Данил Лешуков)
Danylo Varfolomieiev (Данило Варфоломєєв)
Davit Petrosyan (Давит Петросян)
Denis Arefiev (Денис Арефьев)
Denis Dubinin (Денис Дубинин)
Denis Karev (Денис Карьев)
Denis Petrov (Денис Петров)
Diana Murnik
Dmitrii Pogorelyi (Дмитрий Погорелый)
Dmitriy Kazak
Dmitriy Kolesnikov
Dmitriy Levanenko (Дмитрий Леваненко)
Dmitry Dobrjakov
Dmitry Zvyagintsev
Egor Ermolaev
Ekaterina Shukshina (Екатерина Шукшина)
Ekaterina Soboleva (Екатерина Соболева)
Elizaveta Plyugina (Елизавета Плюгина)
Elizaveta Vakhrina (Елизавета Вахрина)
Esenia Ashihmina
Evgeniy Mazhara
Evgeny Golubev (Евгений Голубев)
Fedor Chaganov (Федор Чаганов)
Georgii Isanov (Георгий Исанов)
Georgii Margishvili (Георгий Маргишвили)
Georgy Alexeyev (Георгий Алексеев)
German Suyazov
Gleb Karamyshev (Глеб Карамышев)
Gleb Kulbeda (Глеб Кульбеда)
Iaroslav Bakhturin (Ярослав Бахтурин)
Igor Mikhailov (Игорь Михайлов)
Ilia Tretiakov
Ilya Biezinsh (Илья Биезиньш)
Ilya Kabanov (Илья Кабанов)
Ilya Vorokhovskiy
Ioann Smolin (Иоанн Смолин)
Irina Khomyackova (Ирина Хомякова)
Islam Kitiev
Ivan Danilov
Ivan Golovachev (Иван Головачев)
Ivan Korovin (Иван Коровин)
Ivan Kucherenko (Иван Кучеренко)
Ivan Naumov (Иван Наумов)
Ivan Nenov (Иван Ненов)
Ivan Olkhovskii (Иван Ольховский)
Ivan Posashkov (Иван Посашков)
Ivan Simonov (Иван Симонов)
Ivan Svetlichnyi (Иван Светличный)
Ivan Vlasov (Иван Власов)
Ivan Zavgorodniy (Иван Завгородний)
Kirill Udaltsov (Кирилл Удальцов)
Leonid Golubev (Леонид Голубев)
Leonid Kovalenko (Леонид Коваленко)
Leonid Kuzmin (Леонид Кузьмин)
Lev Kravchuk (Лев Кравчук)
Maksim Artemyev (Максим Артемьев)
Maksim Belokopytov (Максим Белокопытов)
Maksim Bronnikov (Максим Бронников)
Maksim Golubev (Максим Голубев)
Maksim Makarov (Максим Макаров)
Margarita Egorova (Маргарита Егорова)
Marina Zasukhina (Марина Засухина)
Matvei Efimov (Матвей Ефимов)
Matvei Lagernyi
Matvei Tianutov
Matvey Kristesashvili
Maxim Biryulin (Максим Бирюлин)
Maxim Khokhlov (Максим Хохлов)
Maxim Kudryashov (Максим Кудряшов)
Maxim Semykin
Mihail Filinov
Mihail Petrochenkov
Mihail Sinitsyn
Mikhail Dain (Михаил Даин)
Mikhail Kuzin
Mikhail Makhonin (Михаил Махонин)
Mikhail Molokanov (Михаил Молоканов)
Mikhail Rytsev (Михаил Рыцев)
Nail Aminev
Nikita Galchenko (Никита Гальченко)
Nikita Kataev
Nikita Kobik
Nikita La Rocca
Nikita Laptev (Никита Лаптев)
Nikita Malykhin (Никита Малыхин)
Nikita Mayorov (Никита Майоров)
Nikita Mikhaylov (Никита Михайлов)
Nikita Shevchenko (Никита Шевченко)
Nikita Shkryabin (Никита Шкрябин)
Nikol Linkova (Николь Линькова)
Nikolay Ambrosiy (Николай Амбросий)
Nikolay Cheglakov (Николай Чеглаков)
Nikolay Golovenko
Nikolay Masson
Nikolay Nikitin (Николай Никитин)
Nikolay Vasilyev
Oscar Zaikov (Оскар Зайков)
Pavel Dolgy (Павел Долгий)
Pavel Galaktionov
Pavel Korkin (Павел Коркин)
Pavel Krasavin (Павел Красавин)
Pavel Tishchenko (Павел Тищенко)
Petr Shumeev (Пётр Шумеев)
Platon Bandik (Платон Бандик)
Platon Krivoheev
Polina Akulova (Полина Акулова)
Polina Korobkina (Полина Коробкина)
Rodion Kuzmin
Roman Antonov (Роман Антонов)
Roman Fedorov (Роман Фёдоров)
Roman Guliaev (Роман Гуляев)
Roman Komarov (Роман Комаров)
Roman Kremer (Роман Кремер)
Roman Linnik (Роман Линник)
Roman Ponikarovskiy
Roman Strakhov
Ruslan Bairamov (Руслан Байрамов)
Ruslan Ponikarovskiy
Semen Salmin
Semyon Krutetskiy (Семён Крутецкий)
Sergei Korobkin (Сергей Коробкин)
Sergei Sudilovskii (Сергей Судиловский)
Sergey Belyakov
Sergey Eremin (Сергей Еремин)
Sergey Gogin (Сергей Гогин)
Sergey Lahno
Sergey Ryabko
Sergey Wolferts
Seymur Mamedov (Сеймур Мамедов)
Slavomil Voloskov (Славомил Волосков)
Stanislav Svistun
Stepan Anisimov (Степан Анисимов)
Stepan Ashihin
Stepan Chistov (Степан Чистов)
Stepan Serebryakov (Степан Серебряков)
Tatiana Sergienko (Татьяна Сергеенко)
Timofei Surkov (Тимофей Сурков)
Timofey El-Amin (Тимофей Эль-Амин)
Timofey Ilyushin (Тимофей Ильюшин)
Timofey Pastrevich
Timur Frolov
Timur Kapkin
Uliana Beregovaya (Юлиана Береговая)
Uriy Goretov (Юрий Горетов)
Valentin Nazarov (Валентин Назаров)
Valentin Strizh (Валентин Стриж)
Vitalii Kuznetsov
Vladimir Artamonov (Владимир Артамонов)
Vladimir Filin
Vladimir Kushnir
Vladimir Vasiliev (Владимир Васильев)
Vladislav Dmitrov
Vladislav Kornienko
Vladislav Sergunov (Владислав Сергунов)
Vyacheslav Sizov
Yakov Ivanov
Yaroslav Bezludnyy (Ярослав Безлюдный)
Yuriy Khvan (Юрий Хван)
 

Sergey Ryabko   ·   Russia   ·   see his WCA's official results

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
29.868.398.1511.307.648.807.64
29.657.489.938.417.218.517.21
16.037.269.929.338.86 PB 8.48 NR 6.03

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
114.3213.622.493.166.024.502.49

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
1449.5150.3747.8356.8651.5850.4947.83

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
192:12.642:00.50    2:00.50

#event / roundt1t2t3t4t5averagebest
723.7617.3420.1617.5219.9219.2017.34

Personal, national, continental and world records are calculated from a copy of the official results, of which the World Cube Association is source and owner
This copy could be not actual or not up to date