Orange Tech 2017
Francisco Morato, SP
Brazil
 
Rubik's Cube
First Round
Second Round
Final
2x2x2 Cube
Final
4x4x4 Cube
Combined First
Final
5x5x5 Cube
Combined First
Final
3x3x3 Blindfolded
Final
3x3x3 One-Handed
Combined Final
3x3x3 With Feet
Final
Megaminx
Combined Final
Pyraminx
Final
Skewb
Final
Square-1
Combined Final
 
Competitors
Adriano Matoba Lipski
Alan Lima de Sousa
Alexandre Henrique Afonso Campos
Ana Julia de Genaro Lopes
André Bispo de Oliveira
Antonio Marcos Cecchini
Beni Issler
Bernardo Zakur Corrêa Santos
BiYu
Caio Barbosa Gaspar
Carlos Eduardo da Silva Santos
Cristina Carvalho Batista
Daniel Lehwing
Daphne Nanni Rodrigues
Enzo Hideki Nakamura
Fabio De'Rose
Fabio Seiji Massui
Felipe Baldívio Freires
Felipe Gomes Carneiro
Felipe Oliveira
Gabriel Pinheiro
Gabriel Valenciano Américo
Gilberto Caracciolo Morelli
Gilson Sousa da Silva
Giselly Nanni Rodrigues
Guilherme Henrique Paes Landim
Gustavo Soares
Henrique Luiz Souza de Oliveira
Iuri Grangeiro Carvalho
Jhonatan Martins Teixeira
João Guilherme Barejan Maiale
João Pinho
José Eduardo Gaboardi de Carvalho
Laís Azevedo Martins da Silva
Leonardo Caetano Araújo de Melo
Lucas da Silva Santos
Lucas Ichiro Yunomae
Lucas Zambrotti Gusso
Marcos Makoto Terao Segawa
Marcos Vinícius Vieira Takahashi da Silva
Marcus Vinícius da Silva
Marius Rombout Ferreira van Riemsdijk
Mateus Garcia Rodolfo
Matheus Pasquali Darim
Nicholas de Souza Costa Lima
Pedro Teotônio de Sousa
Rayssa Nanni de Carvalho
Renan Rocha Monteiro de Faria
Roberto Steagall
Ronan Felipe Jorge
Rosane Durval
Talita Silva
Tarik Rennan Assef Ayoub
Vicenzo Guerino Cecchini
Vinicius Pereira
Wellington Ângelo Galvão
Willian Rafael Brito Assunção
Ygor Nanni de Carvalho
Yngwie Onodera
 
Schedule
 

Saturday - March 18th, 2017

09:00

REGISTRATION

09:15

Megaminx

 Combined Final
Cutoff 8:00
10:45

5x5x5 Cube

 Combined First
Cutoff 6:00
11:45

LUNCH

13:15

4x4x4 Cube

 Combined First
Cutoff 5:00
14:30

Skewb

 Final
15:15

5x5x5 Cube

 Final
Cutoff 6:00
16:15

Square-1

 Combined Final
Cutoff 5:00
17:15

4x4x4 Cube

 Final
Sunday - March 19th, 2017

09:00

REGISTRATION

09:15

3x3x3 With Feet

 Final
10:30

3x3x3 Blindfolded

 Final
Cumulative Limit 30:00
11:15

2x2x2 Cube

 Final
12:00

LUNCH

13:15

Rubik's Cube

 First Round
14:45

Pyraminx

 Final
15:30

Rubik's Cube

 Second Round
16:00

3x3x3 One-Handed

 Combined Final
Cutoff 4:00
16:45

Rubik's Cube

 Final
17:30

AWARDS

All times are BRST (GMT-3)